מותגי בישום מהטובים בעולם

התקנון פונה בלשון זכר ומיועד לשתי המינים

 

 "פרלה פרפיום"

 1. אתר "פרלה פרפיום" הינה חנות מקוונת למכירת בשמים במחירים מוזלים והוגנים ברחבי רשת האינטרנט בישראל
 2. כל המשתמש באתר מאשר בפעולתו זו כי קרא  את התקנון  ומסכים לכתוב בו בהסכמה גמורה ולא תהא לו שום טענה ודרישה או תביעה משפטית כלפי האתר,וכיוצא בו, ותקנון זה יהווה בסיס משפטי לכל הילה לתביעה.
 3. כל הפרטים שנרשמים שהם: שם פרטי ומשפחה, ת.ז, כתובת, דוא"ל, וכל פרט מזהה נוסף הינם בהסכמת הלקוח, ויהיה זאת להוכחה מצד הלקוח שגמר דעתו לבצע את ההזמנה דרך אתר "פרלה פרפיום".
 4. כל המבצע פעולה  באתר מצהיר שהינו מתגורר בישראל והגיע לגיל 18 וקונה בכרטיס אשראי ששיך לו .  וכל רכישה שתהיה דרך האתר תהא כפופה לאישור חברת האשראי  או האתר "פרלה פרפיום".
 5. כל פרטי הלקוח  נשמרים בחיסיון מוחלט ולא עוברים לצד ג' בלא אישור מהמשתמש- פרט למספרי כרטיס האשראי שעוברים לחברות האשראי או הסליקה.
 6. שום פרט מכרטיס האשראי אינו נותר שמור במערכת, פרט ל-4 ספרות אחרונות ותוקף הכרטיס לצרכי ביטחון ובקרת נתונים.
 7. מסירת פרטים  כוזבים כדי לקנות דרך האתר או הטלפון הינה פלילית, ומשתמש זה יהיה אחראי לכל נזק שיגרם בגינו לאתר"פרלה פרפיום" עקב כך .
 8. מפעילי האתר /מנהליו, יוכלו להפסיק את שירותי האתר בכל עת, בין אם נמסרה הודעה על כך מראש ללקוחות ולמשתמש  או שלא,   ולא יהא  כל חוב כלפי לקוחות האתר ו/או צד ג' . עם זאת בעלי האתר יעמדו בהתחייבותם לספק את המוצרים שנקנו קודם סגירת האתר.
 9. המשתמש באתר מודע לכך שכל קניה או כל השתמשות באתר מבוצע באחריותו הבלעדית.
 10. לאחר ביצוע ההזמנה  תישלח הודעה לתיבת הדואר האלקטרוני שנמסר בעת עדכון פרטי משתמש או ביצוע ההזמנה. בזאת יודגש, כי שליחת הודעה זו בדואר האלקטרוני אל מבצע ההזמנה אינה מהווה כלל ראיה או אסמכתא  שהתבצעה הפעולה ולא מחייבת את"פרלה פרפיום" עד לאישור הסופי של חברות האשראי ומפעילי האתר.
 11. חיוב  עלוית המוצר אשר נרכש באתר "פרלה פרפיום" או על ידי הזמנה טלפונית, יתבצעו באמצעות כרטיס אשראי.
אספקה
 1. איסוף עצמי:

יבוצע בחנות ל פרלה פרפיום בתיאום מראש, הכתובת טמרה רח' אלזראעיה.

 1. משלוח:

זמן אספקת המוצרים הינם. בדואר אקספרס (בתוספת תשלום) הינו עד 3 ימי עסקים ובדואר רשום (חינם) הינו בדרך כלל מ 3-7 ימי עסקים (אינו כולל ימי שישי ושבת ערבי וימי חג שאינם בכלל "ימי עסקים") וזאת לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי.

 1. כל המוצרים המוצגים באתר מצויים במלאי. מוצר שאיננו במלאי יוסר מהאתר או שיצויין בסמוך אליו באופן בולט כי המוצר איננו במלאי. אם המוצר אינו במלאי עקב נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח, (למשל מספר הזמנות גדול וחריג במיוחד שנקלטו בו זמנית באופן בלתי צפוי), אזי תימסר לצרכן הודעה תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור מוצר אחר או לבטל את העסקה ולקבל את מלוא הסכום בחזרה.
 2. אספקת המוצרים תעשה ע"פ בקשת הלקוח לכתובת אשר צוינה בעת פקודת ההזמנה בכפוף למלאי וכמובן לאחר אישור חברות האשראי כפי שצוין .
 3. משלוח חינם ינתן בשירות דואר רשום של דואר ישראל  על כל בושם שצוין שהינו במשלוח חינם.
 4. דמי משלוח כוללים עלויות משלוח ממחירון דואר ישראל וכוללים משלוח עד לסניף הדואר הקרוב לכתובת שהוזנה בעת ביצוע ההזמנה.
 5. הוצאת המוצר מסניף הדואר מחייבת ת"ז או יפוי כח כתקנון דואר ישראל
 6. עם זאת מרגע יציאת הפריט למשלוח "פרלה פרפיום" אינה אחראית על כל נזק שיקרה וכמובן שיהיה בראיה ברורה שהפריט יצא למשלוח שהוא תקין.

 

מדיניות כללית:

 1. כל לקוח המזמין באתר או דרך הזמנה טלפונית יהיה אחראי הבלעדי לשימוש במוצר שרכש באמצעות האתר .
 2. "פרלה פרפיום"לא תהא אחראית ולא תישא בכל היזק ישיר ככל שיהיה, עקיף, או תוצאתי . שיגרמו למשתמש ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או מרכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון, ותהא עילת תביעה אשר תהא, לרבות כל ההפסדים  הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא ומקרה שהוא.
 3. ל"פרלה פרפיום"נתונה הזכות לא לקבל מוצר לאחר 14 יום עקב מוצר שיירכש על ידי הלקוח הנובעת מחוסר התאמה למשתמש ו/או מטעות מביצוע הפעולה באתר בהקלדת נתוני הרכישה.  , וכן פרטים אישיים ומזהים שגויים שנמסרו למשלוח המוצר והמוצר לא הגיע ליעדו הלקוח ישא בהוצאות השליחה החוזרות.
 4. כיוון שפריטי הבשמים רבים הם ומגוונים מאד אי לכך עלולים להיווצר בשגגה  אי דיוקים במ"ל או במילוי (א.ד.פ- א.ד.ט וכ') או שגיאות בחשבונית, וכן התמונות של המוצרים המוצגים לעיתים יתכנו הבדלים בין הגוון והעיצוב האמיתי של הבושם. במקרים חריגים אלה יש להגיש בקשה להנהלת האתר דרך חשבון משתמש או בטלפון ובמידה וימצא כך הלקוח יוכל לבטל את העסקה ללא עלויות ביטול.
 5. בכל מקרה באם קיים הבדל בין התמונה לפירוט המוצר המכריע יהיה כיתוב המוצר ובמקרים חריגים יונהג כמו סעיף 4.
 6. ייתכן ולעיתים המותגים משנים את עיצוב האריזה או הבושם, אנו עושים את ההשתדלות להתאים את התמונה לאריזות החדשות, אך לא תהווה עילה לביטול עסקה .
 7. "פרלה פרפיום" שומרת לעצמה זכות לשנות את תקנון האתר לא הודעה מוקדמת, וזאת ע"י פרסום  התקנון המעודכן באתר.
 8. ל-"פרלה פרפיום" שמורה בכל עת, הזכות  להוסיף או לגרוע מוצרים ממספר המוצרים המוצעים למכירה באתר.
 9. הקניה באתר הינה ללקוחות פרטיים בלבד
 10. ל-"פרלה פרפיום" ישמר הזכות לשנות את תכונות האתר ומוצריו בכל עת.
 11. "פרלה פרפיום" רשאית לשלוח  הודעות בדוא"ל שתוכנם מכיל פרסומות חיצוניות ושל האתר עצמו לאחר שיתקבל אישור מבעל כתובת המייל.
 12. לקוח/גולש אשר נרשם באתר, פרלה פרפיום רשאית לשלוח למייל / טלפון שנרשם אתו פרסומות מעת לעת - עם אפשרות להסרה מיידית.
 13. כל טפסי הרישום באתר יאובטחו.
 14. כל סכסוך משפטי יידון באחת מערי המחוז חיפה.
 15. כל המחירים באתר בשקל חדש וכולל מע"מ כחוק.
מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה:
 • כל לקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, בתנאים הבאים
 1. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
 2. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר.
 3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או  הפרה אחרת  של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
 4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או הפרה אחרת שלהחוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
 5. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.
 6. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
 7. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.
  •  בקשת הביטול תוכל להתבצע דרך האתר בחשבון המשתמש או בדואר אלקטרוני in@pearla-perfume.com
  • במקרה שתתקבל הבקשה להחזרה. כל עלויות בגין ההחזרה כולל עלויות משלוח הלוך באם לא שולם בהזמנה תחול על הלקוח בלבד
  • החזרת התשלום תתבצע באותה הדרך בו התבצעה אלא א"כ הוסכם אחרת.
  • באם המחיר של המוצר עלה או ירד הלקוח יקבל את מחיר הקניה בלבד
  • על  הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה ומצא הלקוח כי קיבל מוצר פגום, ישלח הלקוח את המוצר באריזתו בדואר רשום  ו-"פרלה פרפיום"  תחליף את המוצר הפגום במוצר חדש,  במידה ונמצא שהמוצר שהלקוח החזיר תקין, המוצר ישלח בחזרה ללקוח  והלקוח יחויב  על עלויות המשלוח.
  • אין אפשרות החלפה של מוצרי מתנה שנותן האתר ללקוחותיו.
  • במקרה של גורמים ו/או אירועים שלא בשליטת "פרלה פרפיום", באם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או במקרה של פעולות איבה ו/או מקרה חירום חלילה, רשאים בעלי האתר להודיע על ביטול הזמנה ספציפית כלשהי או הפסקת השירותים לאלתר.
  • כל הזכויות שמורות ל"פרלה פרפיום" , כל העתקת חומר או טקסטים יעשו אך ורק ע"י אישור בכתב.
  • כל נזק שיגרם ע"י אי אלה מבאי האתר גורם הנזק ישא בהוצאות התשלום .
  • אתר פרלה פרפיום מופעל על ידי חברת היבואן לבושם טמרה בע"מ ח.פ: 516053527 

   

  מדיניות פרטיות

   

  • החברה תעשה כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה לשמור על סודיות פרטי המשתמשים באתר ומניעת הגעתם לידי גורמים זרים.  אך על אף זאת אין ביכולתה לחסום ו/או למנוע בצורה ודאית ומוחלטת חדירה לא מורשית למאגרי המידע והמשתמש מוותר בזאת על כל תביעה ו/או טענה כנגד מפעילת האתר בעניין זה וזאת בתנאי שמפעילת האתר נקטה באמצעים סבירים למנוע חדירה לא מורשית כאמור.
  • בעת השימוש באתר ייאסף מידע אודות הדפים והמודעות שהוצגו בפני המשתמש, התכנים שעניינו אותו, זמן שהייתו באתר ואילו פעילויות ביצע בו. המידע אינו מזהה את המשתמש באופן אישי לכן המידע שנאסף הינו בעל אופי סטטיסטי כללי בלבד. החברה רשאית לשמור את המידע ולהשתמש בו לצרכיה על פי מגבלות תנאי שימוש אלה והוראות כל דין. 
  • המשתמש יהא רשאי לבקש, בכל עת, את מחיקתו ממאגר המידע של החברה, ובמקרה כזה יימחקו כל הרישומים הנוגעים לך למעט בקשת המחיקה עצמה ונתונים אודות פעולות אשר בוצעו על ידך באתר לרבות הזמנות.
  • שם המשתמש והסיסמא האישית נועדו לשימוש אישי בלבד. פרטים אלו הינם אישיים וסודיים, כל שימוש שיעשה בהם בעקבות העברת הפרטים מידי המשתמש לצד שלישי הינם באחריותו בלבד בשום מקרה שהוא, החברה לא תישא באחריות לכל פגיעה בפרטיות או כל פגיעה אחרת שתיגרם עקב שימוש לא מורשה בשם המשתמש ובסיסמה האישית.

  קניה נעימה ..

   

  קנייה לפי מותג